WAKACJE  W  ŚWINOUJŚCIU

O nas / ceny

O nas

Prowadzimy wynajem pokoi gościnnych w sezonie letnim.

Oferujemy do wynajęcia pokoje dwu-, trzyosobowe.  Dysponujemy też pokojem czteroosobowym z osobnym wejściem,niezależnym węzłem sanitarnym. Wszystkie  pokoje są wyposażone w lodówkę, czajnik bezprzewodowy i zastawę stołową.Pokoje z łazienkami. Na parterze jest aneks wyposażony w kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, zlewozmywak i podstawowe naczynia kuchenne.Aneks jest przeznaczony do podgrzewania posiłków zwłaszcza dla dzieci. Nie jest dostosowany ani przeznaczony do przygotowywania dań obiadowych. Jest dostęp do telewizora. Na terenie posesji jest dostęp do internetu za pośrednictwem WI-FI. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć obiektu i pokoi w zakładce "Galeria zdjęć". Szczegółowych informacji udzielamy przez telefon. Na specjalne życzenie udostępniamy więcej zdjęć pokoi, które wysyłamy na podany nam adres e-mail.

W ogrodzie jest altanka i miejsce do grillowania. Parkowanie samochodów nieodpłatnie w obrębie posesji. Doba hotelowa zaczyna się godz. 14:30 i kończy się o godz. 10:00 dnia ostatniego. Zmiana turnusów w sobotę ewentualnie w niedzielę. Pobieramy opłatę rezerwacyjną poprzez przekaz pocztowy lub na konto bankowe.Rozliczamy ją (odejmujemy od całości należności) w pierwszym dniu pobytu podczas formalności meldunkowych. Rozliczenie w tym dniu dotyczy całości pobytu. Płatności przyjmujemy gotówką.  Więcej szczegółów związanych z rezerwacją i zasadami pobytu u nas i w naszym obiekcie zanajdą Państwo  w zakładkach:  „Rezerwacja / Kontakt”, "Zasady Pobytu" i "RODO". Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi.

Ceny: od 90 do 115 zł/osoba/nocleg 

Jesteśmy również zobowiązani do pobierania opłaty klimatycznej w wysokości ustalonej przez uchwałę Rady Miasta - obecnie 6.20 zł /dobę / osobę 

Uwaga

Prosimy nie zabierać ze sobą żadnych zwierząt.

Informacje - Atrakcje naszego miasta! Co warto zobaczyć!?
Oprócz pięknej, szerokiej jak nigdzie plaży, Świnoujście oferuje wiele innych atrakcji:

  • liczne imprezy kulturalne w amfiteatrze, muszli koncertowej i na pięknej promenadzie,
  • zwiedzanie fortów „Anioła”, „Gerharda” i „Zachodniego”,
  • zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa Morskiego i jednej z najstarszych latarni morskich,
  • wycieczki piesze, autobusowe i rowerowe po polskiej i niemieckiej części wyspy Uznam (piękne ścieżki rowerowe do pobliskich niemieckich kurortów),
  • wycieczki statkiem po porcie, Zalewie Szczecińskim i na pełnym morzu,
  • rejsy statkami do portów niemieckich, duńskich i szwedzkich organizowane przez liczne miejscowe biura turystyczne,
  • jedno-dwudniowe wycieczki autokarami do Berlina, Kopenhagi, Malmoe i innych atrakcyjnych miejsc w Niemczech, Danii i Szwecji organizowane przez miejscowe biura turystyczne.