WAKACJE  W  ŚWINOUJŚCIU

O nas

Prowadzimy wynajem pokoi gościnnych w sezonie letnim.

Oferujemy do wynajęcia pokoje dwu-, trzyosobowe.  Dysponujemy też pokojem czteroosobowym z osobnym wejściem,niezależnym węzłem sanitarnym. Wszystkie  pokoje są wyposażone w lodówkę, czajnik bezprzewodowy i zastawę stołową.Pokoje z łazienkami. Na parterze jest aneks wyposażony w kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, zlewozmywak i podstawowe naczynia kuchenne.Aneks jest przeznaczony do podgrzewania posiłków zwłaszcza dla dzieci. Nie jest dostosowany ani przeznaczony do przygotowywania dań obiadowych.We wszystkich pokojach jest TV-kab. Na terenie posesji jest dostęp do internetu za pośrednictwem WI-FI. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć obiektu i pokoi w zakładce "Galeria zdjęć". Szczegółowych informacji udzielamy przez telefon. Na specjalne życzenie udostępniamy więcej zdjęć pokoi, które wysyłamy na podany nam adres e-mail.

W ogrodzie jest altanka i miejsce do grillowania. Parkowanie samochodów nieodpłatnie w obrębie posesji. Doba hotelowa zaczyna się godz. 14:00 i kończy się o godz. 10:00 dnia ostatniego. Zmiana turnusów w sobotę ewentualnie w niedzielę. Pobieramy opłatę rezerwacyjną poprzez przekaz pocztowy lub na konto bankowe.Rozliczamy ją (odejmujemy od całości należności) w pierwszym dniu pobytu podczas formalności meldunkowych. Szczegóły w zakładce „Rezerwacja / Kontakt”.

Ceny

Ceny: 40 zł - 65 zł / osobę / dobę - (dopuszczamy możliwość negocjacji). Pierwsze dwa tygodnie czerwca i ostatni tydzień sierpnia oraz wrzesień 10% zniżki.

Jesteśmy również zobowiązani do pobierania opłaty klimatycznej w wysokości ustalonej przez uchwałę Rady Miasta - obecnie 4 zł /dobę / osobę (dzieci do lat 7 zwolnione z opłaty klimatycznej).

Uwaga

Prosimy nie zabierać ze sobą żadnych zwierząt.

Informacje - Atrakcje naszego miasta! Co warto zobaczyć!?
Oprócz pięknej, szerokiej jak nigdzie plaży, Świnoujście oferuje wiele innych atrakcji:

  • liczne imprezy kulturalne w amfiteatrze, muszli koncertowej i na pięknej promenadzie,
  • zwiedzanie fortów „Anioła”, „Gerharda” i „Zachodniego”,
  • zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa Morskiego i jednej z najstarszych latarni morskich,
  • wycieczki piesze, autobusowe i rowerowe po polskiej i niemieckiej części wyspy Uznam (piękne ścieżki rowerowe do pobliskich niemieckich kurortów),
  • wycieczki statkiem po porcie, Zalewie Szczecińskim i na pełnym morzu,
  • rejsy statkami do portów niemieckich, duńskich i szwedzkich organizowane przez liczne miejscowe biura turystyczne,
  • jedno-dwudniowe wycieczki autokarami do Berlina, Kopenhagi, Malmoe i innych atrakcyjnych miejsc w Niemczech, Danii i Szwecji organizowane przez miejscowe biura turystyczne.