WAKACJE  W  ŚWINOUJŚCIU

Rezerwacja - pokoje gościnne "BLANKA"

Warunkiem wcześniejszego zarezerwowania pokoju jest wpłacenie umówionej kwoty pieniężnej w formie zadatku na nasze nasze konto bankowe (dane poniżej)  lub przesłanie jej przekazem pocztowym na nasz adres : Ireneusz Borowiec ui. Henryka Siemiradzkiego3 ; 72-600 Świnoujście
Wpłacony zadatek odliczamy od całości należności za pobyt w pierwszym dniu pobytu podczas formalności meldunkowych.

Informacje

Dane do wpłaty na konto:

Ireneusz Borowiec  

ul. Siemiradzkiego 3     72-600 Świnoujscie

Nr. Konta : 87 1940 1076 6279 9650 0000 0000

 

Dane adresowe do przekazu pocztowego: 
Ireneusz Borowiec 
ul. Siemiradzkiego3 
72-600 Świnoujście

 UWAGA!

W przypadku rezygnacji z wynajmu  wpłacony zadatek, możemy zwrócić dopiero po ponownym wynajmie tego pokoju na podobnych warunkach. Nie przekładamy rezerwacji na następny rok.

Kontakt

Pokoje gościnne "Blanka"
ul. Siemiradzkiego 3
72-600 Świnoujście

telefon stacjonarny: + 48 600 857 541
telefon komórkowy: + 48 600 857 541
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

RODO

Ochrona Danych Osobowych

.- Szanowni państwo, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób   fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ("ogólne rozporządzenie o ochronie danych") informujemy że:

 -Administratorem Pani/Pana danych osobowych niezbędnych w zakresie wynajmu pokoju w celu wypoczynku w naszym mieście jest firma Ireneusz   Borowiec , Pokoje Gościnne , ul. Siemiradzkiego 3, 72-600 Świnoujście. 

- Państwa dane będą przetwarzanew celu zawierania i realizacji umowy wynajmu pokoi, obsługi zgłoszeń kierowanych przez państwo do nas( np. przez    formularze kontaktowe), dokonywania rozliczeń z tytułu zawartej umowy, zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie obiektu     oraz wywiazywania się ze zobowiązań podatkowych. 

 - Udostępnienie przez państwo danych osobowych takich jak : imię i nazwisko,wiek dzieci,numer telefonu,i adres e-mail jest dobrowolne lecz   niezbędne  w  celu przygotowania oferty oraz zawarcia i realizacji umowy (podczas jej realizacji możemy równiez prosić o podanie numeru PESEL).   Brak takich danych uniemozliwi nam wykonanie umowy. 

 - Państwa dane osobowe bedą przetwarzane w formie papierowej i elektronicznej. 

- Państwa dane osobowe mogą być udostępnione rownież podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa - jesli podmioty te wystąpiąo ich           np. policji, prokuraturze,sądowi. Nie będą przekazywane do państw trzecich. 

- Państwa dane osobowe będą przez nas przechowywane do czasu zakończenia umowy najmu. Jako zakończenie umowy najmu rozumie się   prawidłowe wykwaterowanie zgodnie z zasadami pobytu zamieszczonymi na stronie internetoej obiektu oraz informacjami przekazanymi w obiekcie.W   przypadku nieprawidłowego rozliczenia z obiektem, nieprawidłowego wykonania warunków umowy, dane beda przetwarzane do czasu przedawnienia   roszczeń.

 Mamy nadzieję, że powyższe informacje usprawnią wzajemne kontakty i pozytywnie wpłyną na komfort pobytu naszych gości.                            

 

Możesz się z nami skontaktować korzystając z tego formularza