WAKACJE  W  ŚWINOUJŚCIU

Rezerwacja - pokoje gościnne "BLANKA"

Warunkiem wcześniejszego zarezerwowania pokoju jest wpłacenie umówionej kwoty pieniężnej na nasze konto bankowe lub przesłanie jej na nasz adres przekazem pocztowym. 
Wpłatę tą odliczamy od całości należności za pobyt w pierwszym dniu pobytu podczas formalności meldunkowych.

Informacje

Dane do wpłaty na konto:

Ireneusz Borowiec  

ul. Siemiradzkiego 3     72-600 Świnoujscie

Nr. Konta : 87 1940 1076 6279 9650 0000 0000

 

Dane adresowe do przekazu pocztowego: 
Ireneusz Borowiec 
ul. Siemiradzkiego3 
72-600 Świnoujście

 

Umówiona wpłata ma charakter zadatku, jednak w przypadku rezygnacji z przyjazdu staramy się zwrócić ją w całości dopiero po ponownym wynajmie tego pokoju - jezeli ponowny wynajem był w takim samym terminie i za taką samą cenę lub w części jeżeli cena za ponowny wynajem była niższa lub jego okres był krótszy. W przypadku przełożonej rezerwacji na następny rok i ponownej rezygnacji z wynajmu pokoju zadatku nie zwracamy.

 

Kontakt

Pokoje gościnne "Blanka"
ul. Siemiradzkiego 3
72-600 Świnoujście

telefon stacjonarny: + 48 600 857 541
telefon komórkowy: + 48 600 857 541
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

RODO

Ochrona Danych Osobowych

.- Szanowni państwo, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób   fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ("ogólne rozporządzenie o ochronie danych") informujemy że:

 -Administratorem Pani/Pana danych osobowych niezbędnych w zakresie wynajmu pokoju w celu wypoczynku w naszym mieście jest firma Ireneusz   Borowiec , Pokoje Gościnne , ul. Siemiradzkiego 3, 72-600 Świnoujście. 

- Państwa dane będą przetwarzanew celu zawierania i realizacji umowy wynajmu pokoi, obsługi zgłoszeń kierowanych przez państwo do nas( np. przez    formularze kontaktowe), dokonywania rozliczeń z tytułu zawartej umowy, zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie obiektu     oraz wywiazywania się ze zobowiązań podatkowych. 

 - Udostępnienie przez państwo danych osobowych takich jak : imię i nazwisko,wiek dzieci,numer telefonu,i adres e-mail jest dobrowolne lecz   niezbędne  w  celu przygotowania oferty oraz zawarcia i realizacji umowy (podczas jej realizacji możemy równiez prosić o podanie numeru PESEL).   Brak takich danych uniemozliwi nam wykonanie umowy. 

 - Państwa dane osobowe bedą przetwarzane w formie papierowej i elektronicznej. 

- Państwa dane osobowe mogą być udostępnione rownież podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa - jesli podmioty te wystąpiąo ich           np. policji, prokuraturze,sądowi. Nie będą przekazywane do państw trzecich. 

- Państwa dane osobowe będą przez nas przechowywane do czasu zakończenia umowy najmu. Jako zakończenie umowy najmu rozumie się   prawidłowe wykwaterowanie zgodnie z zasadami pobytu zamieszczonymi na stronie internetoej obiektu oraz informacjami przekazanymi w obiekcie.W   przypadku nieprawidłowego rozliczenia z obiektem, nieprawidłowego wykonania warunków umowy, dane beda przetwarzane do czasu przedawnienia   roszczeń.

 Mamy nadzieję, że powyższe informacje usprawnią wzajemne kontakty i pozytywnie wpłyną na komfort pobytu naszych gości.                            

 

Możesz się z nami skontaktować korzystając z tego formularza