WAKACJE  W  ŚWINOUJŚCIU

Pokoje Gościnne ul Siemiradzkiego 3

Szanowni Goście ,
Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym tekście, które mają służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa wszystkich naszych gości.

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:30 i kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
 2. Po przyjeździe prosimy naszych gości o przedstawienie nam dokumentu identyfikacyjnego w celach załatwienia formalności. Informacje o ochronie danych osobowych są umieszczone na naszej stronie internetowej www.blanka.swinoujscie.pl i na tablicy informacyjnej przy głównym wejściu do budynku.
 3. Rozliczenie należności za pobyt odbywa się w pierwszym dniu podczas załatwiania formalności . Rozliczenie w tym dniu dotyczy całości pobytu. Poczynione wcześniej wpłaty będą rozliczone, odjęte od całości należności za pobyt. W przypadku wcześniejszego wyjazdu (przed upływem zarezerwowanego przez Państwo terminu) należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 4. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w naszym mieście jesteśmy zobowiązani do pobierania od naszych gości opłaty uzdrowiskowej. Jej wysokość jest ustalana przez Radę Miasta Świnoujścia.
 5. Nie gwarantujemy zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. Dokooptowanie dodatkowych osób do wynajmowanego pokoju może odbywać się tylko po uzyskaniu zgody właścicieli obiektu. Takie osoby również są zobowiązane do uiszczenia stosownej opłaty za pobyt. Podnajmowanie miejsca w wynajmowanym pokoju jest niedopuszczalne.
 6. Przyjmowanie odwiedzin jest dozwolone lecz wymaga osobnych uzgodnień z właścicielami obiektu. Ilość osób zajmujących pokój i przebywająca na terenie posesji musi być znana właścicielom. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu i posesji do godz. 22:00
 7. Podczas okresu wynajmowania pokoju goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia i szkody powstałe z ich winy lub winy ich podopiecznych oraz odwiedzających ich gości. Przyjęcie i zdanie pokoju ( przekazanie kluczy) odbywa się w wynajmowanym pokoju. Opłata za zgubienie kluczy wynosi 45zł.
 8. Wszelkie naprawy sprzętu będącego na wyposażeniu obiektu, modyfikacje i zmiany podłączeń urządzeń zasilanych elektrycznie są zabronione. Proszę nie podłączać dodatkowych urządzeń elektrycznych za wyjątkiem suszarek i golarek. Żelazko do prasowania jest udostępniane przez właścicieli obiektu. Ewentualne prasowanie odbywa się tylko na przeznaczonych do tego deskach. Deski do prasowania są umieszczone w widocznych miejscach na każdym piętrze. Goście są zobowiązani do natychmiastowego zgłoszenia wszelkich usterek zauważonych w wynajmowanym pokoju i łazience.
 9. Przed czasowym opuszczeniem pokoju prosimy o zamkniecie okien, ( szczególnie o to prosimy gości ostatniej kondygnacji wyposażonej w połaciowy typ okien). Prosimy o wyłączenie TV, zgaszenie światła w pokoju, łazience oraz wyłączenie zbędnych odbiorów elektrycznych jak np. ładowarki telefonu. Drzwi wynajmowanego pokoju proszę zamknąć na klucz. Po godzinie 22:00 prosimy także o zamykanie głównych drzwi wejściowych do budynku. Nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione osobiste rzeczy na terenie całej posesji.
 10. Informujemy ,że oświetlenie klatki schodowej w budynku nie jest wyposażone w automat oświetlenia schodowego, prosimy więc o gaszenie światła po wejściu na piętro zamieszkania.
 11. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości mających rezerwację w naszym obiekcie. Parking jest bezpłatny i nie jest strzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy zaparkowane na tym parkingu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za pozostawione w nich rzeczy. Gości korzystających z parkingu prosimy o zamykanie bramy wjazdowej na posesję oraz przyległej do bramy furtki.
 12. Szczególną prośbę kierujemy do wszystkich naszych gości aby przestrzegać podstawowe normy współżycia społecznego. W związku z tym apelujemy i prosimy o:
  - Przestrzeganie ciszy nocnej po godz. 22:00 , ściszenie odbiorników telewizyjnych , ściszenie rozmów w altance podczas grillowania i organizowanych przyjęć w pokojach i altance.
  - Palenie tytoniu odbywa się wyłącznie poza budynkiem w ogródku w miejscach do tego przeznaczonych. Popielniczki są porozstawiane przy ławkach, w altance i pod zadaszeniem przy wejściu do aneksu kuchennego.
  - Termin ewentualnego grillowania prosimy zgłosić wcześniej. Udostępniamy grill i inne konieczne do tego wyposażenie. Węgiel goście organizują we własnym zakresie. Po grillowaniu prosimy uporządkować, posprzątać altankę. Grill umyć, oczyścić i zwrócić w takim samym stanie jak został udostępniony. Środki chemiczne ,szczotki i inny sprzęt zostanie Państwu udostępniony.
  - Szanowni Państwo , w odróżnieniu od innych nie pobieramy żadnych opłat za sprzątanie, więc bardzo prosimy o utrzymanie czystości w pokojach i łazienkach - prosimy o opróżnianie śmieci z umieszczonych tam pojemników. Śmieci segregujemy według zasad obowiązujących w naszym kraju. Specjalnie oznaczone pojemniki znajdują się obok bramy wjazdowej i furtki. Niezbędne środki i sprzęt ( płyn do zmywania naczyń, torby na śmieci , zmiotki, szczotki ) znajdują się w każdym pokoju i przynależnej do pokoju łazience. Odkurzacze są umieszczone na każdym piętrze na klatce schodowej.
  - Prosimy o zapoznanie się z powyższymi naszymi zaleceniami i zasadami i z góry dziękujemy za ich akceptacje i ich przestrzeganie .


Życzymy Państwu miłego pobytu w naszym obiekcie i naszym mieście